INSPEKTOR KVALITY

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
25 000 - 30 000 Kč
Published
Reference
8-18-366678
This position is archived.
Job description

Náš klient, výrobní nadnárodní společnost působící na Mostecku, Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Inspektor kvality.

Hlavní náplň práce:

Kontrola a měření materiálu dle dané výkresové dokumentace,

příprava a realizace interních auditů,

sběr, zpracování a vyhodnocování dat měření kontroly,

spolupráce na tvorbě analýz,

stanovování okamžitých nápravných opatření.

Requirements

Požadujeme:

Min. SŠ vzdělání technického směru,

podmínkou praxe ve výrobní společnosti,

podmínkou zkušenosti v oblasti měření materiálu dle dané výkresové dokumentace, sběr dat z měření, jejich zpracování, kontrola a vyhodnocování,

podmínkou - základní znalost práce na PC (MS Office),

orientace v technických normách,

zkušenosti s vedením administrativy,

smysl pro kontrolu a přesnost,

komunikační dovednosti,

samostatnost i schopnost práce v týmu, zodpovědnost.

Preferujeme:

Zkušenosti s vedením administrativy,

výhodou - praxe ve výrobní společnosti,

výhodou - základní znalost AJ.

Benefits

Společnost svým zaměstnancům nabízí příležitost stabilního a perspektivního zaměstnání v zázemí silné firmy s budoucností, zajímavé platové ohodnocení, motivující bonusy a zaměstnanecké benefity.

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search