HR BUSINESS PARTNER|AŽ 50 000 KČ|

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Contract Type
Full-time
Salary
45 000 - 50 000 Kč
Published
Reference
4-12-341184
This position is archived.
Job description

Máte praxi v HR oblasti ve výrobní společnosti a hledáte svou možnost dalšího kariérního postupu? Zrovna teď hledáme kandidáta nebo kandidátku na pozici "HR BUSINESS PARTNER|AŽ 50 000 KČ|".

Náplň práce:

* vedení menšího týmu
* odpovědnost za kompletní HR agendu svěřeného úseku
* spolupráce na tvorbě a implementaci HR strategie a HR procesů
* zajištění HR operativy – nábor a adaptace nových zaměstnanců, školení a vzdělávání,
* hodnocení a motivace, pracovně-právní agenda, HR marketing, interní komunikace,
* poradenství pro liniové manažery apod.
* zpracování HR reportingu a analýz
* komunikace se (zahraničním) managementem společnosti
* spolupráce se školami
* týmová spolupráce na HR projektech

Requirements

* SŠ/VŠ vzdělání
* anglický jazyk na komunikační úrovni - mezinárodní společnost
* zkušenosti v HR oblasti
* zkušenosti s náborem a personalistikou ve výrobní společnosti
* znalost a orientace v zákoníku práce
* analytické a systémové myšlení, flexibilita
* řidičský průkaz skupiny B

Benefits

* flexibilní pracovní doba
* 25 dní dovolené
* finanční prémie - osobní ohodnocení na základě výkonu
* příplatky na stravování (stravenky)
* životní a penzijní připojištění
* možnosti dalšího vzdělávání a růstu
* práce v moderní a rostoucí společnosti

a další benefity...

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search