HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Published
Reference
11-7-355512
This position is archived.
Job description

Máte praxi alespoň 2 roky v účetnictví či controllingu v automotive společnosti? Účetní standardy jak české, tak i mezinárodní ovládáte na jedničku? Zároveň se domluvíte anglicky? Pak jste náš člověk a pojďte se ucházet o novou pozici! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis právě teď!

Hledáme HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ

Co Vás čeká?

  • zodpovědnost za měsíční a roční finanční uzávěrky
  • sledování nákladů
  • zpracování daňových přiznání
  • pravidelný reporting do zahraničí
  • meetingy se zahraničním vedením
Requirements
  • 2 - 3 roky praxe jako hlavní účetní
  • zkušenosti s finančním controllingem
  • znalost českých a mezinárodních účetních standardů
  • praxe v účetnictví či controllingu v automotive
  • zkušenosti s prací v SAP
  • komunikativní AJ
Benefits
  • 13. plat
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • 25 dní dovolené
  • finanční příspěvky na dojíždění do zaměstnání
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search