HLAVNÍ ÚČETNÍ

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Published
Reference
11-11-337506
This position is archived.
Job description

Máte zkušenost s pozicí HLAVNÍ ÚČETNÍ? Účetní, daňové a mzdové zákony a předpisy ovládáte perfektně? Domluvíte se anglicky a již máte praxi ve vedení menšího týmu účetních? Potom se přihlaste na pozici:

Co Vás čeká:

- zpracování uzávěrek (měsíčních a ročních)
- vedení majetkového a mzdového účetnictví
- zpracování podkladů pro DPPO, DPH, silniční daň, srážková daň atp.
- inventarizace
- spolupráce s interními i externími auditory, FÚ, SÚ

Requirements

- min. SŠ ekonomického směru
- AJ středně pokročilá
- 5 let zkušeností v oboru v automotive
- perfektní znalost účetních, daňových a mzdových zákonů a předpisů
- MS Excel
- ŘP sk. B
- zkušenost s vedením lidí

Benefits

- 13. a 14. plat
- 25 dní dovolené
- pružná pracovní doba
- příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,- Kč
- příspěvek při narození dítěte 2.000,- Kč
- příspěvek v rámci programu pro zdraví 600,- Kč
- stravenky v hodnotě 100,- Kč
- permanentky na kulturní a sportovní
- pozornost 1.000,- Kč při odchodu do důchodu
- slevové kupóny
- jazykové kurzy

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search