Fakturant/ka - ŠANCE PRO ABSOLVENTY!

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
20 000 - 23 000 Kč
Published
Reference
6-7-356778
This position is archived.
Job description

Šance pro čerstvé absolventy! Nechcete o prázdninách marnit čas? Nastartujte naplno svou kariéru! Do výrobní společnosti hledám fakturanta/ku.

Náplň práce:

  • komunikace s bankami, pojišťovnami, odběrateli a dodavateli
  • zadávání platebních příkazů
  • příprava podkladů pro daňová přiznání
  • účtování faktur dle stanovených účetních standardů a právních předpisů
Requirements

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • MS Office
  • ŘP sk. B
  • alespoň základní znalost podvojného účetnictví
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost a zodpovědnost
Benefits
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování nebo stravenky
  • jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • volnočasové benefity
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search