DIGITAL MARKETING INTERN - brigáda pro studenty

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Part-time
Temporary
Salary
145 Kč
Published
Reference
13-19-367241
This position is archived.
Job description

Jste studentem magisterského studia se zaměřením na marketing? Mluvíte plynule anglicky a rádi byste získali praxi v mezinárodní společnosti? Pak je tato příležitost přímo pro Vás!

Náplň práce:

  • spolupráce s mezinárodním týmem na pravidelné aktualizaci webových stránek
  • příprava auditu webových stránek a sociálních sítí
  • výpomoc při překladech
  • reporting výsledků
  • monitoring konkurence
  • kontrola internetových obchodů

Nástup: polovina dubna 2021

Mzda: 145 Kč/hod

Lokalita: Praha - Karlín

Requirements
  • student magisterského programu se zaměřením na marketing nebo podobnou oblast
  • plynulá angličtina
  • předchozí zkušenosti z marketingu výhodou
  • zájem o digitální marketing
  • dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • proaktivní přístup
Benefits
  • praxe v mezinárodní společnosti
  • dog friendly office
  • flexibilní pracovní doba
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search