C# DEVELOPER|OSTRAVA|

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Contract Type
Full-time
Published
Reference
4-10-346274
This position is archived.
Job description

Ať už upřednostňuješ Playstation 4 nebo jsi zarytý hráč/ka PC her, u nás si můžeš ve svém volném čase zahrát se svými kolegy nebo kamarády na hry Playstation 4. A co pro to musíš udělat?

Mít zkušenosti s vývojem aplikací v C#/NET 4.0 + a přihlásit se nám !!!

Pro mezinárodní společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici "C# DEVELOPER|OSTRAVA|".

Náplň práce:

  • vývoj pluginů a aplikací
  • podílení se na vývoji aplikací pro mezinárodní projekty
  • komunikace a spolupráce se zahraničními týmy
Requirements
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni - min. B1/B2
  • zkušenost s vývojem v C#/ .NET 4.0 +
  • ochota se učit nové technologie
  • ochota pracovat týmově
Benefits
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost práce na home office
  • možnost si o přestávce nebo pauze zahrát s kolegy na Playstation 4
  • notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • praktické využití anglického jazyka v praxi
  • příspěvek na stravování
  • moderní jazykové kurzy
  • školení a profesní vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)
  • práce s moderními technologiemi
  • firemní akce (team building)
  • možnost čerpat bonusy dle svých požadavků (cafeteria system)
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search