C# DEVELOPER|OSTRAVA|

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
40 000 - 50 000 Kč
Published
Reference
4-10-337740
This position is archived.
Job description

Ať už upřednostňuješ Playstation 4 nebo jsi zarytý hráč/ka PC her, u nás si můžeš ve svém volném čase zahrát se svými kolegy nebo kamarády na hry Playstation 4. A co pro to musíš udělat?

Mít zkušenosti s vývojem aplikací v C#/NET 4.0 + a přihlásit se nám !!!

Pro mezinárodní společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici "C# DEVELOPER|OSTRAVA|".

Náplň práce:

* vývoj pluginů a aplikací
* podílení se na vývoji aplikací pro mezinárodní projekty
* komunikace a spolupráce se zahraničními týmy

Requirements

* SŠ/VŠ vzdělání
* anglický jazyk na komunikativní úrovni - min. B1/B2
* zkušenost s vývojem v C#/ .NET 4.0 +
* ochota se učit nové technologie
* ochota pracovat týmově

Benefits

* flexibilní pracovní doba
* možnost práce na home office
* možnost si o přestávce nebo pauze zahrát s kolegy na Playstation 4
* notebook
* 5 týdnů dovolené
* praktické využití anglického jazyka v praxi
* příspěvek na stravování
* moderní jazykové kurzy
* školení a profesní vzdělávání
* příspěvek na penzijní připojištění
* příspěvek na životní pojištění
* odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)
* práce s moderními technologiemi
* firemní akce (team building)
* možnost čerpat bonusy dle svých požadavků (cafeteria system)

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search