ASISTENT/KA PRODEJE sportovní módy, 28 - 33 000 Kč!

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
28 000 - 33 000 Kč
Published
Reference
13-13-340995
This position is archived.
Job description

Pojďte pracovat jako SALES ASSISTANT pro obchod se streetovým a sportovním oblečením ve Fashion Areně! Jste-li komunikativní osobnost s citem pro módu, rádi si přečteme Váš životopis.

Náplň práce:
* kompetentní a profesionální služby zákazníkům
* přímý prodej i práce na pokladně
* údržba vzhledu prodejny a prezentace zboží

Nástupní mzda: fix 28 000 Kč/měsíc, po 6ti měsících 30 000 Kč + cca 3 000 Kč bonusy z prodeje!

Pracovní doba: krátký/dlouhý týden (10:00 - 20:30 hod)

Lokalita: Štěrboholy - Praha 10

Requirements

* Zkušenost z prodeje
* Orientace na zákazníka
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Benefits

* při plnění cílů 2 500 Kč/měs. ČISTÉHO jako bonus!
* plně hrazené stravenky 85,- Kč/den
* 3 sick days
* 25% sleva na zboží

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search