VÝROBNÍ OPERÁTOR - 13. PLAT, 25 000/měs

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
21 500 - 25 000 Kč
Published
Contact
Reference
4-21-340002
This position is archived.
Job description

Do moderní výrobní společnosti s dlouholetou tradící ve Valašském Meziříčí hledáme pracovníky/ce na pozici OPERÁTOR VÝROBY:

Náplň práce:
- obsluha výrobní linky
- manipulace s výrobky, jejich kompletace či montáž
- práce ve 3 směnném provozu
- nabízíme pracovní pozice pro muže i pro ženy

Requirements

- předchozí pracovní zkušenosti z výroby výhodou
- dobrý zdravotní stav
- ochota pracovat na 3 směnný provoz

Benefits

- Měsíční bonus až 2000 Kč
- Příplatek za noční směnu 22 Kč/hod.
- Příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod.
- Příplatek za přesčas 35%
- 5 týdnů dovolené
- benefitní program Cafeterie (možnost uplatit v lékárně, fitcentra, nákup dovolené)

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search