Podpora aplikací - Oracle, .Net

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
55 000 - 65 000 Kč
Published
Reference
2-16-356496
This position is archived.
Job description

Máte zkušenosti s aplikační podporou a jste technický typ? Máte zkušenost například s utilitními systémy, nebo jste pracoval v energetice, plynárenství či bankovním sektoru? ANO? Skvělé protože právě pro našeho klienta hledáme kandidáty z různých odvětví na pozici:

PODPORA APLIKACÍ

Co budete dělat?

  • Testování a implementaci změn a požadavků do sytému
  • Podporu IT řešení s ohledem na podporu provozu IT
  • Úzce spolupracovat se specialisty IT systémů při řešení problémů
  • Analyzovat a zpracovávat evidenci chybových stavů systémů a zákaznických požadavků

Náš produkt je plně modulární, postavený na proprietárním frameworku s využitím technologií Oracle, .NET, .NET ASP.

Requirements

Co od Vás požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost Oracle, .NET
  • Zkušenosti v technické podpoře na zákaznických projektech
  • Komunikační, analytické a rozhodovací schopnosti, samostatnost
  • Zákaznicky orientovaný přístup
  • Časová flexibilita, ochota cestovat (občasné výjezdy ke klientům)
  • -VÝHODOU--
  • Znalost SQL
  • Znalost billingových systémů
  • Znalost anglického jazyka
Benefits

Na co se můžete těšit?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Moderní a přátelské pracovní prostředí v Praze (metro Chodov)
  • Firemní angličtina,
  • Nárok na vzdělávání, např.: Oracle university
  • Home office
  • Firemní notebook
  • Mobilní tarif
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search