METODIK FMEA PROJEKTŮ !

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
65 000 - 85 000 Kč
Published
Reference
9-21-359413
This position is archived.
Job description

Máte zkušenost v oblasti FMEA ?Domluvíte se německy?

Pak právě Vás hledáme!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za FMEA proces (v několika závodech, i mimo ČR )
  • metodické vedení zodpovědných pracovníků v závodech
  • koordinace, příprava, tvorba, udržování a aktualizace DFMEA a PFMEA v předsériové a sériové fázi
  • posouzení rizik v konstrukci výrobků a procesech
  • přehodnocení rizik možnosti výskytu nekvalitního výrobku v sériových projektech
Requirements
  • praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici
  • komunikativní znalost NJ podmínkou
  • zkušenosti z automobilového průmyslu velkou výhodou
  • znalosti ostatních nástrojů kvality výhodou
  • znalosti norem ISO 9001, TS 16949, ISO 14001 výhodou
  • ochota cestovat (2 – 3x do měsíce)
Benefits
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat, kvartální odměny
  • závodní stravování
  • penzijní pojištění
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search