Vedoucí oddělení controllingu

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
50 000 - 70 000 Kč
Published
Reference
8-6-382698
This position is archived.
Job description

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici vedoucího oddělení controllingu.

Náplň práce:

  • tvorba dlouhodobého a krátkodobého podnikového plánu
  • tvorba plánu jednotlivých nákladových středisek
  • srovnávání plánovaných dat se skutečností
  • plánování investic, controlling investic
  • výpočet návratnosti investic
  • znalost externího a podnikového účetnictví a podnikových ukazatelů
  • organizace průběhu inventur
  • vedení controllingu
Requirements

Požadavky:

  • VŠ ekonomického směru, ideálně controlling a 5 let praxe na manažerské pozici v oblasti ekonomie nebo SŠ
  • komunikativní znalost AJ/NJ podmínkou
  • uživatelské dovednosti MS Office (Word, Excel)
  • samostatná, flexibilní, komunikativní osobnost se schopností vést
Benefits

Benefity:

  • nabízíme zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • profesionální zázemí i know-how
  • jazykové kurzy zdarma
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search