ÚDRŽBÁŘ NA 2 SMĚNY|PLZEŇ

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
28 000 - 32 000 Kč
Published
Contact
Reference
9-10-386674
This position is archived.
Job description

Hledáte možnost uplatnění svých dosavadních zkušeností v údržbě, diagnostice, odstranění závad ve výrobním podniku?

Mám tu pro Vás aktuálně pozici ÚDRŽBÁŘE NA 2 SMĚNY přímo v PLZNI!

Náplň práce na pozici ÚDRŽBÁŘE:

  • Diagnostika a odstranění poruch na strojích ve výrobě
  • Řešení závad na prostorách závodu
  • Celková příprava strojů na plánované opravy
  • Následné zprovoznění opravených strojů
  • Běžné zámečnické a údržbářské práce
Requirements
  • SOŠ/ SŠ vzdělání technickým směrem
  • Prokazatelná praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti s diagnostikou a řešením závad ve výrobním závodu
  • Znalost práce s PC
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Svářečský průkaz, oprávnění na VZV, jeřábnický, vazačský průkaz VÝHODOU!
Benefits
  • Bonusy/Prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na Vánoce
  • Příspěvek na dovolenou
  • Dlouhodobá/stabilní práce
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search