TECHNOLOG

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
50 000 - 60 000 Kč
Published
Reference
8-10-402883-2
This position is archived.
Job description

Jste technicky zdatný? Máte zkušenosti s nastavováním parametrů ve výrobě nebo tvorbou instrukcí? Pak pošlete svůj životopis!

Náplň práce:

  • nastavování procesních parametrů výroby
  • optimalizace výrobních kapacit
  • spolupráce při schvalování ergonomií z hlediska kvality, bezpečnosti a efektivity
  • tvorba pracovních a seřizovacích instrukcí
  • zodpovědnost za instalace a přejímky strojů
Requirements
  • SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti v technickém oboru
  • znalost technické dokumentace
  • znalost anglického jazyka (občasná komunikace s dodavateli)
Benefits
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy/prémie navíc ke mzdě
  • Cafeterie
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search