R&D MANAŽER - firemní vůz

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
60 000 - 90 000 Kč
Published
Reference
4-26-359778
This position is archived.
Job description

Máš zkušenosti z oblasti R&D ve strojírenské společnosti, dokážeš vést tým lidí a domluvíš se anglicky. Hledáš společnost s přátelskou až domácí atmosférou, rovným jednáním a možností uplatnit své dosavadní zkušenosti?

Pak naše nabídka míří právě Tobě!

Hledáme R&D MANAŽERA!!!

Náplň práce:

  • zodpovědnost z oddělení vývoje a vývojovou zkušebnu
  • vedení, školení a motivace podřízených
  • řízení nových projektů
  • komunikace se zákazníky
  • řešení problémů ve výrobě
Requirements
  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • praxe v oblasti R&D min. 5
  • praxe v oblasti plazmového a laserového řezání je velká výhoda
  • zkušenosti v oblasti projektového a produktového řízení
  • zkušenost s vedením lidí, příp. velký potenciál vést tým
  • znalost Solidworks
  • velmi dobrá znalost AJ
  • ochota párkrát do roka vycestovat na zahraniční cesty
Benefits
  • roční prémie
  • auto k soukromému užívání
  • týden dovolené navíc
  • HO po domluvě
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • pracovní a životní jubilea
  • firemní akce
  • mobilní telefon a notebook jsou samozřejmostí
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search