PROJEKTOVÝ MANAŽER - atraktivní mzda

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Industry
Contract Type
Full-time
Published
Reference
4-10-370924
This position is archived.
Job description

Usilujete o profesionální seberealizaci a zároveň chcete svými zkušenostmi přispět jedné z nejvýznamnějších mezinárodních společností? Máte zkušenosti s projektovým řízením v automotive společnosti, R&D, domluvíte se výborně anglicky a dokážete řešit nenadálé situace? Hledáme vysoce motivovaného, samostatného a sebevědomého kolegu.

Pak hledáme právě Vás na pozici PROJEKTOVÉHO MANAŽERA!

Náplň práce:

  • zodpovědnost a zastřešení kompletně celých projektů - návrhy, realizace, propočty, kontrola
  • vedení několika členného týmu, motivace a hodnocení
  • optimalizace procesů
  • řešení nenadálých situací
Requirements
  • VŠ vzdělání
  • AJ na velmi vysoké úrovni
  • zkušenosti s projektovým řízením v automotive min. 5 let
  • zkušenosti v R&D v automotive
  • znalost CAD
  • znalost SAP
  • schopnost samostatného rozhodování a práce pod tlakem
  • silný leadership
Benefits
  • 13. plat
  • 25 dnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost získat zkušenosti v zahraničí
  • stabilní oddělení, špičkové zázemí
  • další benefity společnosti
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search