Operátor/ka výroby (výrobní společnost)

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
23 000 - 30 000 Kč
Published
Reference
8-18-388606-1
This position is archived.
Job description

Pro naše plně automatizované výrobní linky ve směnném provozu hledáme další posily do našeho týmu na pozici operátora/ky výroby s možným nástupem od měsíce února. Jedná se o lehkou manuální práci - vizuální kontrolu výrobků

Náplň práce:

  • přímá podřízenost Team Leadrovi/Předákovi linky
  • montáž výrobků na svěřeném úseku výrobní linky dle výrobní dokumentace
  • vizuální kontrola výrobků
  • balení
  • spolupráce se zásobováním

Requirements

Požadujeme:

  • ochota pracovat ve směnném provozu v sériové výrobě - aktuálně 3směnný provoz
  • manuální zručnost - práce může být i titěrnější
  • schopnost pracovat po zaučení samostatně
  • smysl pro týmovost
  • dodržování pracovních postupů a standardů
  • ochota a schopnost se učit novým věcem
  • pečlivost, smysl pro detail
  • zkušenost z výrobního prostředí na obdobné pozici je výhodou, nikoliv podmínkou!
  • trestní bezúhonnost
Benefits
  • moderní a čisté pracovní prostředí s příjemným kolektivem lidí
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příspěvek na dopravu ve výši 2000,- Kč/měsíčně
  • půlroční bonusy
  • příspěvek na stravování formou stravenek 150Kč nebo dotované jídlo
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dovolená 5 týdnů
  • odměna za doporučení nového zaměstnance od 20.000,- Kč
  • možnost profesního rozvoje
  • příplatky za noční/ víkendy
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • výuka AJ v pracovní době
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search