OBRÁBĚČ KOVŮ

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Contract Type
Full-time
Published
Reference
4-18-362745
This position is archived.
Job description

Máš zkušenosti z výrobní společnosti jako Obráběč kovů? Pokud ano, zašli nám svůj životopis a pobavíme se o pozici blíže.

Náplň práce:

  • vypracování tvarové části formy pro vstřikování plastů
  • příprava dílů k montáži
  • označování montované části forem při montáži
Requirements
  • SŠ/ odborné vyučení v technickém oboru
  • čtení technických výkresů
  • manuální zručnost, spolehlivost
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu
Benefits
  • 5 dnů dovolené navíc
  • příplatky za odpolední a noční směnu
  • měsíční bonusy
  • docházkový bonus
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search