Mechanik

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
35 000 - 40 000 Kč
Published
Reference
9-10-386976
This position is archived.
Job description

Do výrobní společnosti na Tachovsku hledáme MECHANIKA na dvě směny.

Oceníme jak absolventy technických učilišť tak profíky s praxí:)

Vaším úkolem bude:

  • Nastavovat a obsluhovat provoz technických zařízeních a speciálních strojů pro soustružnické, čistící, svařovací a montážní procesy.
  • Provádět jednoduché opravy, údržby a servisní práce.
  • Vyhledávat chyby, zjišťovat jejich příčiny a odstraňovat je.
  • Zajišťovat a provádět pravidelné kontroly a zkoušky na zařízeních. * Zajišťovat a optimalizovat hospodárný a efektivní provoz.
  • Dodržovat bezpečnost práce
  • Včasné plnění zadaných úkolů
Requirements
  • Vzdělání technického směru jako např. mechanik, mechatronik, elektrikář nebo obor s podobným zaměřením.
  • Odborná praxe a zkušenosti s nastavováním výrobních zařízeních a speciálních strojů.
  • Základní znalosti PC MS-Office/Windows
  • Ochota pracovat ve 2směnném provozu
Benefits
  • 13. plat
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search