JAVA DEVELOPER, OSTRAVA

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Published
Reference
4-16-361098
This position is archived.
Job description

Zajímavé projekty, moderní technologie, nadstandardní mzda, lákavé benefity, kariérní růst, nové prostory, menší tým, žádný korporát, využití angličtiny, osobní rozvoj...klišé? Vůbec ne, jen základní prvky naší pracovní nabídky do Ostravy. Pokud by ses rád dozvěděl více, neváhej a ozvi se!

Náplň práce:

  • vývoj vlastního nástroje pro integraci dat
  • spolupráce na cloudových řešeních pro zákazníky
  • technologie: React/Redis, Kafka, Cassandra, Kubernetes...
Requirements
  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s působením na obdobné pozici min. 2 roky
  • Ochota se dále rozvíjet, učit
Benefits
  • 30 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy v pracovní době
  • Možnost práce na projektech v zahraničí
  • Moderní zázemí, nové prostory
  • Práce v menším týmu
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search