Elektronik| Mostecko

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
27 000 - 35 000 Kč
Published
Reference
8-9-365320
This position is archived.
Job description

Hledáte zaměstnání, kde Vám dají šanci se něco naučit, kde dostanete řádné proškolení? Obsazujeme pracovní pozici Elektronika.

Vaším úkolem na pozici ELEKTRONIKA bude:

  • Provádět diagnostiku, seřizování a opravu na výrobních strojích a zařízeních
  • Provádět preventivní / korektivní údržbářské práce dle plánu
Requirements

Na pozici Elektronika jsou požadovány tyto znalosti a dovednosti:

  • SOU/ SŠ vzdělání v oboru elektro
  • platná vyhláška 50§5,
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ale i absolventi mají dveře otevřené,
  • ochotu pracovat ve směnném provoze,
  • zodpovědnost a samostatnost
  • znalost čtení v technické dokumentaci
Benefits

Benefity budou sděleny během pohovoru.

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search