Analyst Developer | Praha | 80 - 100 000 CZK

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
80 000 - 100 000 Kč
Work from home
Work at the workplace only
Published
Reference
134-16-405289-2
This position is archived.
Job description

Analytik-Developer v oblasti obchodování hraje klíčovou roli v analýze, návrhu, vývoji a údržbě softwarových řešení zaměřených na splnění analytických požadavků. Úzká spolupráce s týmy obchodování a obchodními analytiky je klíčová pro navrhování a vytváření nových softwarových řešení, která plně vyhovují jejich potřebám.

Náplň práce:

Podpora trading analytiků při pokrytí portfolia analytických aplikací a modulů.

Shromažďování obchodních požadavků, analýza a rozbor problémů.

Návrh a vývoj nových softwarových řešení.

Porozumění matematickým konceptům a cílům tradingu.

Integrace dat a prohlubování znalostí v oblasti komoditního tradingu.

Řešení a vývoj uživatelského rozhraní s důrazem na detail a dokumentaci.

Requirements

Zkušenosti s vývojem backendových a frontendových aplikací, především v jazycích Python a JavaScript.

Znalost relačních databází a SQL.

Výhodou jsou zkušenosti s PostgreSQL a GIT.

Zájem a nadšení pro vývoj softwaru s využitím nejnovějších technologií.

Schopnost pracovat na více projektech současně a efektivně zvládat vysoké pracovní tempo.

Kreativita a analytické myšlení při řešení komplexních problémů.

Týmový hráč s dobrými komunikačními schopnostmi.

Benefits
  • Moderní zázemí
  • Miremní vzdělávání
  • Možnost získat vědomosti o komoditním tradingu
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search