Propojení...

W1siziisimnvbxbpbgvkx3rozw1lx2fzc2v0cy9ncmfmdg9ulxjly3j1axrtzw50l2pwzy9iyw5uzxitzgvmyxvsdc5qcgcixv0

Vedoucí TPV (technical production)

Vedoucí TPV (technical production)

Vedoucí TPV – technické přípravy výroby – zodpovídá vedle své hlavní náplně, což je příprava technologických postupů a procesů, i za vedení zaměstnanců TPV, za náběh nových projektů do výroby a za spolupráci s ostatními odděleními výroby. Zodpovídá za kvalitu výrobků a funkčnost strojů.

Druhy pozic a mzdové ohodnocení

Nabízíme pozici Vedoucí TPV, Vedoucí výroby a další pozice zaměřené na specifické druhy výroby – např. automotive, strojírenství, dřevařství atd. Mzda vedoucího TPV začíná přibližně na 40 000 Kč měsíčně, s 3-5 lety zkušeností se pohybuje mezi 50 až 100 000 Kč. Horní hranici ohodnocení můžete očekávat v Brně, Praze, Zlíně a Plzni.

Vedoucí TPV – obvyklé požadavky

  • VŠ technického směru, nebo SŠ s odpovídající praxí.
  • Znalost práce s PC, specializovaným software a orientace v projektové dokumentaci.
  • Aktivní znalost angličtiny. Pokud si nejste jisti svou úrovní, vyzkoušejte naše jazykové testy.
  • Manažerské a organizační schopnosti. Odolnost vůči stresu.

Proč dělat vedoucího TPV?

Vedoucího TPV čeká nadstandardní plat, ale zároveň i velká zodpovědnost. Zaměstnavatelé jsou proto ochotni nabídnout zájemci navíc motivační benefity, jako jsou pravidelné bonusy ke mzdě, delší dovolená, odběr výrobků se slevou a kontinuální vzdělávání.

Zvažujete pozici vedoucího výroby v engineeringu nebo ve výrobě a provozu? Neváhejte a kontaktujte nás. Neustále hledáme perspektivní kandidáty!

Zjistěte, proč se vyplatí hledat práci přes personální agenturu a navštivte naši sekci s radami a tipy. Získáte tak náskok před ostatními kandidáty.