Propojení...

W1siziisimnvbxbpbgvkx3rozw1lx2fzc2v0cy9ncmfmdg9ulxjly3j1axrtzw50l2pwzy9iyw5uzxitzgvmyxvsdc5qcgcixv0

Operátor výroby

Operátor výroby

Úkolem operátora výroby je efektivní využívání výrobní techniky při výrobě konkrétního produktu. Obvykle má na starosti montážní práce, opracování dílů, jejich evidenci a kontrolu požadované kvality. Upřednostňují se uchazeči s alespoň krátkodobou praxí ve výrobě a ochotou pracovat v dvousměnném provozu. Dalším dobrým předpokladem je manuální zručnost a fyzická zdatnost pro zvládání konkrétní pozice.


Druhy pozic a mzdové ohodnocení

I v této oblasti u nás najdete široký výběr pozic pro operátory montážních linek, soustružníky, svářeče, brusič atd. Pomůžeme vám najít si práci v automobilovém průmyslu, strojírenství i elektrotechnice. Pokud jste technicky zručný a ovládáte tvorbu programů, zaměřte se na pozici operátora CNC technologií. Jak operátor linky si vyděláte přibližně od 14 000 Kč do 20 000 Kč, v případě obsluhy CNC technologií se váš plat bude pohybovat na úrovni 30 000 Kč a výše.

Operátor výroby - nejčastější požadavky
• SOU nebo SŠ vzdělání
• Praxe v daném odvětví, případně znalost práce s technickou dokumentací
• Ochota pracovat na 2 nebo 3 směny
• Manuální zručnost, zodpovědnost, preciznost

Proč pracovat jako operátor výroby?
Při práci ve výrobě je velkou výhodou možnost rychlého nástupu do zaměstnání i s minimální praxí. Důležitějším předpokladem než vzdělání bývá zručnost a fyzické předpoklady uchazeče pro danou pozici. Našimi klienty jsou často velké společnosti, které nabízejí stabilní zázemí a možnost dlouhodobé spolupráce.
Potřebujete si najít novou práci? Rádi vám poradíme. Neustále hledáme vhodné kandidáty pro zajímavé pozice.