Propojení...

W1siziisimnvbxbpbgvkx3rozw1lx2fzc2v0cy9ncmfmdg9ulxjly3j1axrtzw50l2pwzy9iyw5uzxitzgvmyxvsdc5qcgcixv0

Manažer logistiky

Manažer logistiky

Jako manažer logistiky budete mít na starosti vedení logistického a dodavatelského oddělení společnosti. Budete zodpovídat za oblast nákupu, dodávek, dopravy a distribuce zboží, surovin, strojů atd. Manažer na této pozici řídí strategii logistiky společnosti, sleduje a analyzuje trh a dodací podmínky, aby mohl zajistit okamžitou nebo budoucí dostupnosti materiálu. Nastavuje procesy, stará se o jejich neustálé zlepšování a zefektivňuje tok výrobních řetězců v rámci firmy i ve vztahu k zákazníkovi. Komunikuje s ostatními odděleními, s externími klienty a vypracovává pravidelný reporting.

Druhy pozic a mzdové ohodnocení
V oblasti výrobní sféry patří manažer logistiky mezi nejvyhledávanější pozice. Jako kvalitní kandidát s 2 až 3-letou praxí můžete očekávat výdělek přibližně od 40 000 Kč do 80 000 Kč, plat zkušeného manažera logistiky na vedoucí pozici s minimálně 5-letou praxí se bude pohybovat kolem 45 000 Kč až 90 000 Kč.


Manažer logistiky - nejčastější požadavky
• VŠ vzdělání ekonomického nebo technického zaměření
• Praxe v oblasti logistiky / skladování minimálně 2 roky
• Manažerské zkušenosti v řízení procesů i lidí
• Cílevědomost a orientace na dosahování výsledků
• Analytické a plánovací schopnosti
• Komunikativní znalost angličtiny, případně dalších cizích jazyků
• Iniciativa a samostatnost


Proč pracovat jako manažer logistiky?
Práce manažera logistiky je velmi komplexní. Pokud jste člověk, který dokáže efektivně využívat čas, zvládat stres a pracovat s vysokým nasazením, nebudete mít nouzi o pracovní příležitosti. V případě, že jste komunikativní a cizí jazyky ovládáte na vysoké úrovni, budete mít jednoznačně příležitost rozvíjet své schopnosti. Kromě nadstandardního platu nejsou v této sféře výjimkou ani další benefity: navýšení dovolené, vzdělávací a jazykové kurzy, bonusový systém odměn atd.

Máte chuť posunout se dál a hledáte nové výzvy? Kontaktujte nás. Spolupráce s personální agenturou vám pomůže najít práci, po které toužíte.