Propojení...

W1siziisimnvbxbpbgvkx3rozw1lx2fzc2v0cy9ncmfmdg9ulxjly3j1axrtzw50l2pwzy9iyw5uzxitzgvmyxvsdc5qcgcixv0

CNC technik

CNC technik

CNC technik obsluhuje a nastavuje fungování CNC strojů. Provádí práce, které jsou potřebné pro obrábění materiálu: broušení, vrtání, soustružení, frézování atd. V průběhu práce je jeho úkolem určit vhodné parametry řezu, sestavit nástroje a materiál, nastavit funkci stroje, upnout a vyrovnat obráběné části materiálu a také nástroje. Největší šanci uplatnit se mají uchazeči s alespoň krátkodobou praxí ve výrobě a ochotou pracovat v dvousměnném provozu. Dalším nezbytným předpokladem je manuální zručnost a fyzická zdatnost pro zvládání konkrétní pozice.


Druhy pozic a mzdové ohodnocení
Technik CNC strojů se zpravidla dále specializuje na soustružníka, svářeče, brusiče, frézaře atd. Jak zručný operátor CNC technologií můžete očekávat mzdu od 20 000 Kč do 40 000 Kč.


CNC technik - nejčastější požadavky:
• SOU nebo SŠ vzdělání v oblasti strojírenství
• Praxe na pozici pracovníka s CNC stroji
• Schopnost čtení výkresů a technické dokumentace
• Obecná znalost strojírenských metod, technologii a postupů
• Ochota pracovat na 2 nebo 3 směny
• Manuální zručnost, zodpovědnost, preciznost


Proč pracovat jako CNC technik?
Při práci ve výrobě máte výhodu rychlého nástupu do zaměstnání i s minimální praxí. Spolupracujeme s menšími i většími společnostmi, které nabízejí stabilní zázemí a možnost dlouhodobé spolupráce. Samozřejmostí je zpravidla úvodní zaškolení, ale i další benefity jako příspěvek na dopravu, možnost vzdělávání a rozšíření kvalifikace, motivující ohodnocení atd.
Potřebujete si najít novou práci? Rádi vám poradíme. Neustále hledáme vhodné kandidáty pro zajímavé pozice.