Propojení...

Zkušený účetní - flexibilní pracovní doba

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 45 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Mečlová Pavlína
Referenční číslo 19-11-244107

Popis pozice

Pracovní příležitost pro zkušené účetní, kteří hledají přátelské a energické pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu a možnost uplatnit nabyté zkušenosti na mezinárodní úrovni.

Na pozici Vás čekají tyto úkoly:

  • Vedení účetnictví přiřazených společností v rámci skupiny
  • Zpracování závěrkových operací, tvorba dohadů, rezerv, opravných položek, odpisů a účtování interních dokladů
  • Správa závazků a pohledávek, řízení upomínek
  • Zpracování inventarizací, kontrola sald a řešení rozdílů
  • Zpracování daňového přiznání k DPH, silniční daně
  • Zpracování roční účetní závěrky, výroční zprávy a zprávy o vztazích za svěřené společnosti
  • Komunikace s auditory a daňovými poradci
  • Kvartální příprava podkladů pro banky, reporting pro statistický úřad
Správa záloh zaměstnanců, platebních karet

Požadavky

SŠ / VŠ vzdělání ekonomického
Znalost MS Office (MS Excel podmínkou)
Výborná znalost účetnictví, orientace v českých účetních standardech a daňových zákonech
Základní znalost angličtiny – slovem i písmem
Praxe 5 let
Samostatnost, spolehlivost a odpovědnost
Přesnost, cit pro detail, pečlivost
Silné analytické a logické myšlení

Benefity

5 týdnů dovolené
Penzijní připojištění
Odborné vzdělávání
Firemní akce
Pracovní doba flexibilní
Možnost home-office
Stravenky 60 Kč

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Senior | Bookkeeper, accountant