Propojení...

ZKUŠENÝ/Á ÚČETNÍ - SPECIALISTA NA MAJETEK|AŽ 45 000 KČ|

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-11-245276

Popis pozice

Máte praxi v oblasti účetnictví majetku spolu se zkušenostmi v programu MS Office - Excel, kde se žádné kontingenční tabulky nezaleknete? Pokud hovoříte anglicky a máte chuť se posunout do společnosti na mezinárodní úrovni pak neváhejte !!!

Pro významnou mezinárodní společnost působící v automotive výroby hledáme vhodné kandidáty na pozici "|ZKUŠENÝ/Á ÚČETNÍ - SPECIALISTA NA MAJETEK|AŽ 45 000 KČ|".

Náplň práce:

  • odpovědnost za evidenci hmotného majetku a jeho zařazení do užívání
  • zatřídění majetku do kategorií v souladu s českými účetními standardy i IFRS
  • odpovědnost za správné zaúčtování přijatých faktur při pořízení majetku
  • evidence pronajatého majetku
  • analýzy a reportování pro interní účely i mateřskou společnost v zahraničí
  • spolupráce při auditu, účetní závěrce, přípravě finančních výkazů a souvisejících reportů
  • měsíční rekonciliace účtů
  • spolupráce při inventuře, inventarizace účtů
  • spolupráce při přípravě podkladů pro přiznání k silniční dani, ostatních majetkových daní a dani z příjmů právnických osob
  • archivace potřebné dokumentace
  • spolupráce při tvorbě směrnic, tvorbě a aplikaci nových procesů.
  • správa evidence majetku a jeho účtování

Požadavky

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka - mezinárodní společnost
  • dobrá znalost účetních a daňových předpisů
  • zkušenosti v MS Office - Excel (kontingenční tabulky apod.)
  • analytické myšlení

Výhodou:
  • zkušenosti v oblasti účtování majetku
  • znalost IFRS

Benefity

  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • variabilní systém odměn
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • možnost jak dál kariérně růst

a mnoho dalšího...

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/finance-bankovnictvi/

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Senior | SAP | Podnikový | Hlavní | IFRS | Finance | Chief Accountant