Propojení...

Zkušený/á asistent/ka obchodního oddělení

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Müllerová Martina
Referenční číslo 19-12-239893

Popis pozice

Máte již zkušenosti z administrativy a rádi byste se profesně posunuli- Dáme Vám příležitost k rozvoji!

V angličtině zvládnete pár vět, ale nejste si moc jistí- Na této pozici stačí mírně pokročilá angličtina!

Uvítali byste profesionální pracovní prostředí s pohodovou atmosférou- Máme ho!

Máte zájem-
Pak se nám přihlašte - náš klient - hledá zkušené kandidáty a kandidátky na pozici ASISTENT OBCHODNÍHO oddělení.

Náplň práce:

  • Kompletní samostatná zodpovědnost za vybrané obchodní agendy (např. veřejné zakázky)
  • Samostatné zpracování podkladů pro obchodní materiály (nabídky, smlouvy atd.)
  • Telefonická a mailová komunikace s klienty
  • Přímá podpora a zástupnost Junior manažera obchodního oddělení
  • Zadávání dat do informačního systému Helios
  • Podílet se na dalších organizačních a administrativních činnostech dle potřeby

Nástup: 1.6.2017
Pracovní doba: 8-17:30
Lokalita: Praha 9

Požadavky

Na asistentské pozici požadujeme:
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Dobrá znalost a praxe v užívání MS Office
  • Praxe v administrativě nutností, v obchodu výhodou
  • Pečlivost a odpovědnost
  • Komunikativnost
  • Zkušenost s přípravou výběrových řízení výhodou
  • Iniciativnost a zaměření na výsledek!
  • ŘP sk B - aktivní řidič

Benefity

Odměnu odpovídající praxi s bonusy a výkonnostní složkou
Odborný a profesní růst v rámci obchodu
Možný kariérní postup dle karierního plánu rozvoje
Zaměstnanecké benefity (stravenky, občerstvení na pracovišti)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Týmová | Assistant