Propojení...

Zkušený Obchodní Ředitel

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 60 000 - 70 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Bartoš Filip
Referenční číslo 19-13-238920

Popis pozice

Kdo jste Vy?

Jste ambiciózní, pojem "tah na branku" pro Vás není jen líbivá fráze do motivačního dopisu a Vaši klienti jsou pro Vás jako rodina. Obchod je Vaše řemeslo a slovo "nedokážu" ve Vašem slovníku neexistuje!

Pro koho budete pracovat?

Naším klientem je přední česká společnost, zabývající dovozem a distribucí premiových značek autochemie a provozních kapalin a zároveň jeden z nejsilnějších hráčů na trhu.

Co přesně budete dělat?

  • Přenášet do praxe vizi společnosti, nastavovat obchodní strategii
  • Řídit a motivovat obchodní tým
  • Jednat s klíčovými klienty společnosti (převážně Moderní Trh - supermarkety)
  • Zodpovídat za dlouhodobý rozvoj a výsledky
  • Jednat v rámci TOP managementu

Požadavky

Přes co nejede vlak?
  • SŠ / ideálně VŠ vzdělání
  • Dlouhodobá zkušenost na obchodní pozici (KAM, SM, BD)
  • Zkušenost s vedením obchodního týmu
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Vynikající komunikační a prezentační schopnosti
  • Silná vůdčí osobnost, drive, odolnost vůči stresu

Benefity

Proč budete mír svou práci rádi?
  • Za dobře odvedenou práci dostanete skvěle zaplaceno
  • 13. plat
  • Luxusní služební automobil k soukromým účelům
  • Homeoffice
  • Sick-days
  • Flexibilní pracovní doba, velká míra autonomie a další.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Obchod a marketing | Obchod | ASM | Business development manager | KAM | Obchodní ředitel | Obchodní manažer | Automotive | Engineering | FMCG | Produkt | Retail | Technický produkt | Přímý prodej | Sales manager