Propojení...

ZKUŠENÝ DISPEČER PŘEPRAVY, až 40 000 Kč/měs.

Lokalita Kladno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-13-244642

Popis pozice

Máte zkušenosti s přepravou? Vyhovuje Vám lokalita Kladno a domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás! Pošlete nám svůj životopis na pozici ZKUŠENÝ DISPEČER PŘEPRAVY a posuňte svoji kariéru v logistické společnosti.

Náplň práce:

  • řízení, plánování a organizování celovozových přeprav a dokládek
  • péče o zákazníky a vyjednávání s dopravci
  • tvorba cenových nabídek
  • zpracování objednávek a dohled nad realizací přeprav
  • vedení příslušné dokumentace
  • řešení operativních úkolů

Lokalita: Kladno
Plat: 35 - 40 000 Kč/měs. (v závislosti na zkušenostech)
Nástup: IHNED

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • zkušenost na pozici dispečera / disponenta dopravy
  • znalost spedičního trhu
  • komunikativní angličtina
  • samostatnost, organizační schopnosti a spolehlivost

Benefity

  • dovolená navíc
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové kurzy
  • připojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=obchod-marketing

Obchod a marketing | Logistika | Specialista | Dispečer | Distribuce | Logistika | Přeprava | Kamionová přeprava | Sklad | Dispatcher, air traffic controller