Propojení...

ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-244530

Popis pozice

Máte praxi na pozici zkušebního technika? Chcete se stát součástí týmu mezinárodně uznávané společnosti s dlouholetou tradicí? Pak reagujte a zašlete nám životopis na pozici zkušebního technika ještě dnes!

Jako ZKUŠEBNÍ TECHNIK budete mít na starosti:

  • Testování nových motorů sériové výroby
  • Podílení se na výzkumných a vývojových zkouškách
  • Kontrola měřících přístrojů
  • Zpracovávání technických zpráv z provedených zkoušek
  • Podílení se na tvorbě technické dokumentace
  • Příprava technických správ
  • Aktivní zlepšování kvality a procesů

Lokalita: Praha 9
Práce ve dvousměnném provozu - ranní/odpolední směny (do budoucna možný třísměnný provoz)
Nástup: Ihned

Požadavky

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe na pozici zkušebního technika (automotive, letectví aj.)
  • Znalost AJ výhodou - především písemná forma
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Spolehlivost
  • Pečlivost

Benefity

  • Jeden týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Firemní posilovna a další aktivity podporující zdravý životní styl
  • Plně hrazená Multisport karta
  • Možnost zisku relokačního balíčku
  • Možnost profesního růstu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Engineering | Strojírenství | Specialista | Technik | Výroba | Technický | Test | Montáž | Testing engineer