Propojení...

ZENTIVA: PRÁCE VE VÝROBĚ, až 26 900 Kč/měs.

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 22 100 - 26 900 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-247281

Popis pozice

Jsi DĚLNÍK, OPERÁTOR VÝROBY nebo MANIPULANT a hledáš lepší práci v lokalitě Praha 10?

Společnost ZENTIVA hledá šikovné zaměstnance do výroby, kteří se nebojí směnného provozu, mají šikovné ruce a bystrý úsudek.

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis a my Vám řekneme více!

Co máte jako OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY na starosti?

  • obsluha výrobní linky
  • administrace výrobní dokumentace
  • doplňování materiálu

Co nabízíme?
  • práce v bezprašném prostředí
  • nástupní mzda 22 100 Kč/měs.
  • pravidelné měsíční bonusy po zkušební době, ve výši až 10% z hrubé mzdy
  • pravidelný měsíční příplatek za směnnost 1 500 Kč
  • navýšení mzdy po úspěšném zaučení a absolvování zkušební doby o 1 000 Kč
  • závodní stravování ( strava pouze za 30 Kč)
  • 25 dnů dovolené za kalendářní rok

Požadavky

  • zkušenosti s prací ve výrobě
  • manuální zručnost
  • ochota práce ve třísměnném provozu případně nepřetržitém provozu
  • svědomitost a zodpovědnost
  • odolnost proti stresu

  • VÝKONOSTNÍ BONUS ve výši až 10% z hrubé mzdy po zkušební době
  • NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas a o víkendu
  • příplatky za odpolední a noční směny až 1 500 Kč
  • 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ
  • OBĚDY či VEČEŘE v bezprostřední blízkosti pracoviště za 30 Kč
  • nárok na FLEX PROGRAM (kulturní vyžití, lítačka,...) ve výši 10 000 Kč/rok po zkušební době

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Dělník | Operátor | Výroba | Směna | Kvalita | Worker