Propojení...

ZÁVOZNÍK - brigáda do srpna, Praha 9

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 100 Kč/hod.
Zveřejněno před 6 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-238130

Popis pozice

Hledáme závozníka do mezinárodní společnost působící v oblasti potravinářství!

Máš zkušenost s manuální prací a čas do konce srpna? Pak neváhej a pošli nám svůj životopis!

Tvojí náplní práce bude výpomoc se skládáním zboží při jeho rozvozu zákazníkům.

Nástup: Ihned
Smlouva do srpna 2017
Pracovní doba: 40 hodin týdně (pouze jednosměnný provoz, po - pá)
Lokalita: Praha, výjezd z Horních Počernic
Platové ohodnocení: 100 Kč/hod.

Požadavky

  • Praxe s manuální prací
  • Fyzická zdatnost
  • Flexibilita - nutnost docházet do srpna 2017

Benefity

  • Stravenky v hodnotě 70 Kč/den
  • 1 týden dovolené navíc
  • Nápoje na pracovišti zcela zdarma

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

HR a administrativa a právo | Zákaznický servis | Telesales | Operátor | Call centre | Help desk | Pasivní | Junior | Rezervace | Assistant driver, co-driver