Propojení...

ZÁSTUPY NA RECEPCI, 100 Kč/hod.

Lokalita Prague
Obor
Druh pozice Brigáda
Mzda 100 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-244772

Popis pozice

Chtěli byste získat praxi na firemní recepci? Hovoříte anglicky a rádi byste získali praxi při studiu?

Pro naše klienty hledáme kandidáty na příležitostné zástupy na recepci.

Náplň práce:

  • přijímání a přepojování telefonických hovorů
  • předávání vzkazů od volajících
  • přijímání návštěv a klientů
  • příprava občerstvení pro návštěvy (káva, …)
  • objednávání kurýrní služby, taxi, pohoštění
  • drobná administrativní výpomoc dle potřeby

PLAT: dle domluvy
LOKALITA: Praha

Možnost spolupráce s konzultanty naší agentury i na ostatních pozicích na částečný úvazek. Termíny se přizpůsobí časovým možnostem uchazeče.

Požadavky

  • student/ka VŠ
  • velmi dobrá znalost angličtiny podmínkou
  • alespoň krátkodobá předchozí praxe na firemní recepci, případně v administrativě
  • dobrá znalost MS Office, Outlook
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost

Benefity

  • získání praxe při studiu
  • příjemné pracovní prostředí

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

HR a administrativa a právo | Administrativa | Recepční | Recepce | Receptionist