Propojení...

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ POKLADEN, 30 000 Kč/měs.!

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 28 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-244555

Popis pozice

Máte zkušenost s vedením zaměstnanců v oblasti retailu či bankovnictví?
Domluvíte se anglicky nebo německy?
Chcete pracovat pro prodejnu s luxusní módou v centru Prahy?
Pak nám zašlete Váš životopis!

Co vše budete mít na starosti?

  • Vyřizování pokladních procesů včetně denní uzávěrky
  • Odstraňování bezpečnostních prvků a ramínek z oblečení
  • Balení a výdej zboží
  • Denní uzávěrky všech pokladen
  • Zodpovědnost za trezor
  • Odvod peněz do banky
  • Administrativní práce spojené s činností na pokladně

Lokalita: Praha 1
Nástup: IHNED
Pracovní doba: 9:30 - 21:30, krátký / dlouhý týden

Požadavky

  • Praxe v oblasti vedení zaměstnanců - z retailu či bankovnictví
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ - komunikace s centrálou i vedoucím pobočky
  • Příjemné vystupování
  • Spolehlivost a pečlivost

Benefity

  • 1 týden dovolené navíc
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč/den
  • Dvakrát ročně oblečení zdarma
  • Slevy na produkty společnosti až 50 %
  • Kurzy německého jazyka

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Recepční | Týmová | Senior | Recepce | Osobní | Obecný | Back office | Receptionist