Propojení...

ZÁSKOK NA RECEPCI 14.7. 110 Kč/hod + stravenky

Lokalita Střížkov
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 110 Kč/hod.
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-247283

Popis pozice

Hledáme zástup na recepci na 14.7.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vyřizování telefonních hovorů
  • zapisování a předávání vzkazů zaměstnancům pobočky
  • zajišťování všech faxových, emailových a poštovních zpráv a zásilek
  • objednání a dodávky kancelářských potřeb, služeb a občerstvení pro pobočku
  • příjem a uvádění návštěv
  • jiné asistentské / administrativní práce

Platové ohodnocení: 110 kč/hod + stravenky

Pracovní doba: 8:30 - 15:00
Termín: 14.7.

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Požadavky

  • ideálně student/ka VŠ
  • dobrá znalost anglického jazyka (každodenní použití - osobní, emailová i telefonická komunikace)
  • MS Office
  • komunikativnost, reprezentativní vystupování, ochota, loajalita, pečlivost

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

HR a administrativa a právo | Administrativa | Recepční | Junior | Obecný | Recepce | Receptionist