ZÁMEČNÍK

Plný úvazek
Mzda
20 000 - 24 000 Kč
Referenční číslo
4-10-356705
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste manuálně zruční a hledáte dobře ohodnocenou práci? Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Pokud Vaše odpověď byla ano kontaktujte nás!

Náplní Vaší práce bude:

  • Opravy mechanických a elektromechanických částí strojů a zařízení
  • Provádění analýz příčin poruch a návrh nápravných opatření
  • Preventivní údržba strojů a zařízení
  • Spolupráce na uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách
  • Ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony
  • Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby školení pracovníků výroby
Požadavky

 SOŠ/SOU

 Dobrá manuální zručnost

 Orientace ve výkresové dokumentaci

 Schopnost učit se novým technickým znalostem a systému práce údržby

 Schopnost podílet se na údržbě a opravách mechanických částí strojů a zařízení

 Ochota pracovat ve vícesměnném provozu

Benefity
  • týden dovolené nad rámec stanovený zákonem
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • bezplatné lékařské prohlídky u smluvního lékaře společnosti
  • příspěvek na dětské rekreace a ozdravné pobyty
  • možnost seberealizace a profesního růstu