Propojení...

ZÁKAZNICKÝ SERVIS, Praha 10

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 6 minutami
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-243901

Popis pozice

Je Vaší největší motivací komunikace a máte zkušenosti s prací v rámci zákaznického servisu? Baví Vás zároveň práce s počítačem?

Potom Vám nabízíme práci na pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU pro velkou mezinárodní společnost.

Jaká je na pozici náplň práce?

  • Denní komunikace s klienty z tuzemska i ze zahraničí
  • Práce s interním systémem (SAP) - vytváření zakázek
  • Organizace expedic zboží ze závodu
  • Správa databáze zákazníků, produktů a cen
  • Komunikace napříč celou společností (logistika, výroba,...)
  • Tvorba reportů a analýz
  • Řešení reklamací

Lokalita: Praha 10

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání ekonomického směru výhodou
  • Praxe v oblasti zákaznického servisu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost práce s programem SAP
  • Organizační a komunikační schopnosti

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • kvartální a roční bonusové ohodnocení
  • příspěvek na stravné a MHD
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Zákaznický servis | Asistent / asistentka | Operátor | Help desk | Administration