Propojení...

ZÁKAZNICKÝ SERVIS | BEROUN

Lokalita Beroun
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Koudelová Eliška
Referenční číslo 2-30-244299

Popis pozice

Baví Vás komunikace s lidmi na denní bázi a chcete denně využívat angličtinu? Nesnášíte rutinu a chcete, aby za Vámi byly viditelné výsledky?

Přidejte se do týmu na pozici ZÁKAZNICKÝ SERVIS.

Hlavní náplní práce bude:

  • péče o zákazníky
  • každodenní komunikace se zákazníky (tuzemští i zahraniční)
  • zpracování zákaznických objednávek v SAPu
  • vyřizování reklamací zákazníků
  • rozvoj obchodních vztahů se zákazníky

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • prozákaznický přístup / orientace na zákazníka
  • praxe na podobné pozici alespoň 1 rok
  • znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
  • znalost PC Excel / Word
  • SAP výhodou
  • důslednost, pečlivost, flexibilita

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • Čtvrtletní bonusy
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dovolenou
  • Rozsáhlý program zaměstnaneckého vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Dotované stravování

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Průmysl | Specialista | Zákaznická | Servis / služby | Customer support