ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-6-396747
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Kontroluje a zadává objednávky zákazníků v systému SAP
  • Připravuje potřebnou dokumentaci související s expedicemi
  • Aktualizuje a udržuje příslušné informace v databázi
  • Zná a ověřuje logistické specifikace přidělených zákazníků
  • Provádí společně s obchodním oddělením evidenci a údržbu knihy objednávek zákazníků (zákaznické údaje, místa určení, ceny, množství atd.)
  • Kontakt se zákazníky za účelem kontroly objednávek
  • Koordinace se skladem a plánování pro zajištění včasných dodávek
  • Provádění a sledování oznámení o nákladu dopravcům
  • Sledování spokojenosti zákazníků
  • Sledování ukazatelů kvality služeb a rychlosti dodávek zákazníkům
  • Analyzujte možné odchylky mezi kótovanými objemy a přijatými objednávkami
  • Sledování logistického toku od jeho plánování až po potvrzení jeho doručení zákazníkovi, řešení případných incidentů, které mohou nastat
Požadavky
  • Minimálně 3 až 5 let zkušeností na obdobných pozicích v průmyslových odvětvích, nejlépe v automobilovém sektoru
  • Pokročilý uživatel Microsoft Office
  • Schopnost být rozhodný a snadno se rozhodovat
  • Zaměření na detail, analýzu a kritické situace
  • Schopnost jasně komunikovat a vyjednávat
  • Výhodou znalost LEAN výroby (VSM, 5S, SMED, ...)
  • Velmi vysoká úroveň angličtiny (denní používání)
  • Stabilní mezinárodní společnost s týmem profesionálů, možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity formou Flexi passů
  • Příspěvek na dojíždění, dopravu
  • Týden dovolené navíc (25dní)
  • Příspěvek na penzijní připojištění