Propojení...

ZÁKAZNICKÝ REFERENT S AJ

Lokalita Rychnov nad Kněžnou
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 29 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 9 dny
Kontaktní osoba Šťastná Petra
Referenční číslo 5-13-239918

Popis pozice

Do you speak English? Máte zkušenost z oblasti logistiky?
Jste pečlivý a nebojíš se komunikace a ,,multitaskingu''?
Pokud jste odpověděl 3x ANO, pak hledáme právě VÁS !

Pro výrobní závod v Královehradeckém kraji obsazujeme pozici ZÁKAZNICKÝ REFERENT S AJ.

Vaší náplní práce na pozici bude především:

  • analýza plánování materiálu
  • zpracování zákaznických požadavků
  • podpora při řešení zákaznických reklamací
  • příprava zakázek v interním systému
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními

Požadavky

  • praxe v logistice / prodeji
  • znalost práce na PC – dobrá znalost Microsoft Office
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • komunikační, prezentační a organizační schopnosti, proaktivita

Benefity

  • 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • slevy na volání a tankování
  • moderní pracovní prostředí

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Engineering | Výroba a provoz | HR a administrativa a právo | Logistika | Administrativa | Plánovač | Obecný | Officer