Propojení...

WINDOWS SERVER ADMINISTRATOR - Shared Service Centrum

Lokalita Česká Lípa
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 60 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Böswart Štěpán
Referenční číslo 11-30-225735

Popis pozice

Máš zkušenost se správou podnikové sítě, serverů a síťových zařízení? Domluvíš se anglicky v mezinárodním týmu? Pokud ano, nabízíme uplantění na nadzávodové pozici

IT SPECIALIST - WINDOWS SERVER ADMINISTRATOR

Náplň práce:

  • správa a podpora Windows serverů a ve výrobních závodech společnosti
  • účast v IT projektech
  • konfigurace, testování a podpora IT infrastruktury a Windows Servers
  • bezdrátové technologie
  • zálohování a správa úložných kapacit
  • řešení virtualizace

Požadavky

  • potřebuješ znalosti ve správě sítí a konfigurací Windows serverů
  • praxe ve správě dat, zálohování, virtualizaci
  • komunikativní znalost AJ pro denní použití
  • ochota pracovat v mezinárodním týmu

Benefity

  • 13. a 14. plat
  • roční navyšování mzdy na základě úspěšného splnění úkolů
  • pružná pracovní doba
  • možnost home office 1x týdně
  • odměna za odpracované roky
  • jazykové kurzy a další odborné vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • FlexiPasy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Windows | Server | IT | Automotive | Operating system and network administrator