Propojení...

WEB DESIGN, part time, 150 Kč/hod.

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 150 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-247000

Popis pozice

Baví Vás upravovat webové stránky? Chtěli byste získat super praxi při studiu?

Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici v oblasti web designu.

Náplň práce:

  • Správa webové stránky, eShopu a zákaznické zóny pro správu služeb - přidávání, návrhy a editace obsahu, grafické prvky, nové produkty/nabídky,
  • Spolupráce a definice požadavků na rozvoj webových stránek
  • Zpracovávání statistik a vytváření reportů

Nástup: ihned
Plat: 150 Kč/hod. (po zaučení 160 Kč/hod)
Lokalita: Praha 4
Úvazek: 20 hodin/týdně (velmi flexibilně)
Spolupráce: dlouhodobě

Požadavky

  • student/ka VŠ
  • základní komunikativní znalost AJ
  • Základní znalost grafického programu na úpravu fotografií (ideálně Photoshop)
  • Základy HTML + CSS (není to kodérská pozice), výhodou znalost Alfresca (textace) a Broadleaf (shop)
  • Práce s Office (Word a Excel)
  • Znalost Google analytics výhodou
  • Kreativní myšlení, ale zároveň i lehce analytické

Benefity

  • získání praxe
  • příjemný kolektiv

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

HR a administrativa a právo | IT a telekomunikace | Administrativa | Zákaznický servis | Ostatní | Telekomunikace | Asistent / asistentka | Konzultant | Junior | Obecný | Týmová | Aktivní | Telekomunikace | Administration