Propojení...

WAREHOUSE AND INTERNAL LOGISTICS MANAGER

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Bezecný Daniel
Referenční číslo 16-30-239902

Popis pozice

Do firmy s mezinárodním působením hledáme člověka na pozici Manažera interní logistiky a skladu.
Vaším úkolem bude:

  • plánování dodávek dle výrobního plánu ze zahraničních závodů, malé procento nákupních aktivit
  • řešit správnost celní dokumentace
  • kontrola skladových zásob
  • distribuce, transporty k zákazníkům
  • zodpovědnost za BOZP a ISO
  • vedení 20 členného týmu

Požadavky

  • zkušenost s vedením skladu nutností
  • praxe s interní logistikou nebo nákupem je určitě plus
  • vedení menšího týmu je také výhodou
  • angličtina pro potřeby denní písemné i mluvené komunikace NUTNOSTÍ - (B2/C1)

Benefity

  • 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • penzijní připojištění
  • občerstvení na pracovišti

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=engineering

Engineering | Výroba a provoz | Sklady a stěhování | Potravinářství | Vedoucí | Manažer | Logistik | Vedení lidí | Sklad | ISO 9000 | BOZP | Logistics Manager