Propojení...

Vývojový konstruktér !!!

Lokalita Nýřany
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Ulč Daniel
Referenční číslo 9-30-241063

Popis pozice

Umíš kreslit v 3D CAD software jako je Inventor či Catia či Solidworks apod.? Domluvíš se aspoň trochu anglicky a jsi ochotný na tom zapracovat? Pak je tu šance přímo pro tebe!

V nové práci budeš:

  • konstruovat ve 3D
  • podílet se na nových projektech
  • učit se od zkušených kolegů a postupně přebírat své vlastní projekty
  • připravovat i novou technickou dokumentaci pro nové či změněné výrobky

Požadavky

  • technické vzdělání
  • AJ min. pro základní domluvu, čtení výkresů, ochota zapracovat a zlepšit
  • znalost 3D CAD systému - Inventor, Catia, Solidworks apod.
  • znalosti z oblasti konstrukce, technologie a materiálů
  • praxe vývojového konstruktéra v oblasti automotive výhodou (i stáž při studiu)
  • aktivní přístup, komunikativnost
  • MS Office, ŘP sk. B

Benefity

  • zajímavou práci v rámci nadnárodního koncernu
  • zázemí stabilní společnosti
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • profesní a osobní růst

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Robert Günther, Recruitment Consultant
robert.gunther@grafton.cz
tel. 567 588 914

Engineering | Strojírenství | Průmysl | Technik | Konstruktér / projektant | Absolvent | CATIA | Automotive | Design engineer