|VÝVOJÁŘ | .NET | C# DEVELOPER| Praha 1

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
18-10-339880
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro naše interní oddělení hledáme posilu do týmu IT odborníků. Pojďte s námi pracovat na vývoji interních aplikací pro Grafton a jeho pobočky po celé Evropě přímo z centra všeho dění.

Co bude Vaší náplní práce?
* zdokonalovat naše interní systémy v jazyce C#
* řešení požadavků via Service Desk
* systémové testování a optimalizace běhu aplikací

Nástup: IHNED

#C# #.NET

Požadavky

* alespoň dvouletá zkušenost s programováním v C# (vývoj ve WinForms, WPF a EntityFramework)
* angličtina na úrovni schopnosti porozumět technické dokumentaci + komunikace se zahraničními pobočkami
* schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu

Výhodou bude:
- MS SQL

Benefity

* Stravenky ve výši 80 Kč/den
* Čtvrtletní bonusy
* Cafeterie ve výši až 14 400 Kč/rok
* Multisport karta
* Možnost profesních školení
* Možnost sportovního vyžití v pracovní době
* Pohodový tým
* Kanceláře v Palladiu s velmi dobrou dostupností