Propojení...

VÝVOJÁŘ, České Budějovice

Lokalita Jihočeský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 42 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 měsíci
Kontaktní osoba Labajová Adéla
Referenční číslo 7-10-228909

Popis pozice

Máte zkušenost s řízením projektů vývoje aplikací pro řídící počítače? Víte, co znamená programování DB, datového modelování? Oslovila Vás naše nabídka? Pak zašlete svůj životopis na adela.labajova@grafton.cz.

Náplň Vaší práce:

  • programování aplikací pro řídící počítače
  • vývoj embedded systémů
  • spolupráce s dodavateli
  • tvorba podkladů pro dodavatele
  • testování subdodávek

Požadavky

  • VŠ, SŠ vzdělání v oboru programátor
  • zkušenost s řízením projektů pro vývoje aplikací pro řídící počítače
  • zkušenost s vývojem aplikací, embedded systémů a aplikací na platformě RTOS Linux
  • znalost programování DB, datového modelování
  • znalost komponent a nástrojů U-Boot, PTXdist, OSELA toolchain a BSP

Benefity

  • mimořádné odměny
  • 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zázemí stabilní prosperující firmy
  • měsíční a roční odměny

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Vývoj | Programmer