Propojení...

VÝROBNÍ OPERÁTOR ve ZLÍNĚ

Lokalita Zlín
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 21 000 - 23 000 Kč/měs.
Zveřejněno před méně než minutou
Kontaktní osoba Plšek Radoslav
Referenční číslo 10-21-241020

Popis pozice

Hledáme nové pracovnice do výrobní společnosti ve ZLÍNĚ.
Jedná se o práci na 3 směny (po - pá)

Náplň práce:

  • spolupráce při výrobě membrán do plynoměrů
  • nenáročná práce v sedě i ve stoje
  • práce v ženském kolektivu v čistém prostředí

Požadavky

  • dobrý zdravotní stav
  • zájem o dlouhodobu práci

Benefity

  • 5 týdnu dovolené
  • práce na HPP (po 1. roce převod na dobu neurčitou)
  • základní hodinová mzda 85,-Kč (po 3. měsíci navýšení na 92Kč)
  • příspěvky na stravování (60,-Kč - stravenky SODEXO)
  • prémie do výše 3 000,-Kč (měsíčně)
  • příplatky za víkend 50%
  • příplatek za odpolední směnu 7,-/hod
  • příplatek za noc 13,-/hod

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Dělník | Směna | Worker